Mamy tylko jedną Ziemię a jej przyszłość zależy od każdego niewielkiego ludzkiego działania, zależy od każdego z nas...

Nowości

Roczne sprawozdanie o wytwarzanych odpadach i o gospodarowaniu odpadami
2024-01-31
Do dnia 15 marca 2024 należy złożyć roczne sprawozdanie o wytwarzanych odpadach i o gospodarowaniu odpadami w roku 2023

Nowy termin złożenia sprawozdania za 2019
2020-05-18
Informujemy, że zgodnie z uchwaloną ustawą, termin złożenia sprawozdania...

Pilny komunikat w sprawie odbiorów
2020-03-30
Pilny komunikat w sprawie realizacji odbioru odpadów medycznych

O nas

Firma ENVIRO-Projekt istnieje i działa na rynku szeroko rozumianej ekologii od 1999 roku. Ogromne zaangażowanie, doświadczenie oraz indywidualne podejście do każdego projektu, to główne cechy usług oferowanych przez pracowników naszej firmy. Zarówno pracownicy, jak i współpracownicy, to osoby kierunkowo wykształcone, z wieloletnim doświadczeniem w administracji rządowej i samorządowej.

Drzewo Ziemia

Odbierane grupy odpadów ==>


Czym się zajmujemy?

Zajmujemy się obsługą małych i dużych przedsiębiorstw oraz samorządów i klientów indywidualnych, pomagając wszystkim w wywiązywaniu się z nałożonych na nich obowiązków.

Podstawowymi kierunkami naszej działalności jest:

  • odbiór odpadów medycznych i weterynaryjnych,
  • wykonywanie wszelkich opracowań z zakresu ochrony środowiska niezbędnych dla funkcjonowania zarówno organów samorządowych, jak i przede wszystkim firm,
  • świadczenie usług dla podmiotów gospodarczych na zasadzie outsourcing-u,
  • przygotowywanie wniosków o dofinansowanie inwestycji proekologicznych.

Odpady medyczne i weterynaryjne

Odpady medyczne - stare leki

Odpady medyczne i weterynaryjne

mogą stanowić poważne zagrożenie dla ekosystemu w przypadku nieprawidłowego postępowania z nimi. Nasza firma od początku swojego działania zajmuje się odbiorem i przekazywaniem do utylizacji tych odpadów z terenu województwa łódzkiego.

Rzetelność i terminowość w tym zakresie potwierdzona być może przez wiele jednostek służby zdrowia, gabinetów weterynaryjnych oraz salonów kosmetycznych.

Firma Enviro-Projekt ze względu na szeroki zakres usług jakie proponuje, stworzyła prężnie działającą grupę osób specjalizujących się w różnych dziedzinach. W skład naszego zespołu wchodzą m.in. specjaliści zajmujący się emisją zanieczyszczeń do wody, ziemi i powietrza, emisją hałasu oraz odpadów, a także monitoringiem faunistycznym (ornitolodzy-ptactwo i chiropterolodzy - nietoperze) oraz monitoringiem florystycznym - roślinność. Enviro-Projekt obsługuje postępowania środowiskowe dla przedsięwzięć z obszaru całego kraju.

Firma ENVIRO świadczy kompleksowe usługi doradcze w zakresie ochrony środowiska. Przygotowujemy dokumenty potrzebne do uzyskania pozwoleń, zezwoleń oraz innych decyzji administracyjnych w ochronie środowiska. Sporządzamy opracowania dla jednostek samorządu terytorialnego, przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych.

Dotychczas uzyskaliśmy dla naszych klientów, ponad dwa tysiące różnego rodzaju decyzji i zezwoleń określonych przepisami ochrony środowiska. Gwarantujemy terminowe wykonywanie zleceń oraz rzetelne wypełnianie i realizację założonych celów. 

Zapraszamy do współpracy!
Copyright ©2014-2024 ENVIRO-Projekt